Стесни според:
Исчисти ги филтрите

  Стесни според:

  Резултати 0OK
  • Артикл
   • Боја
    • Прикажи ги сите
    • Состав
     • Прикажи ги сите
     • 50% памук/50% полиестер
     • 50% polyester/50% cotton
     • 55% памук/45% полиестер
     • 60% памук/40% полиестер
     • 63% polyester/35% cotton/2% spandex
     • 64% polyester/34% cotton/2% as
     • 64% полиестер/35% памук/1% нега-стат
     • 65% полиестер/27% памук/8% еластомер
     • 65% полиестер/35% памук
     • 65% полиестер/35% вискоза
     • 65% polyester/32% cotton/3% elasthan
     • 70% полиестер/30% памук
     • 75% cotton/24% polyester/1% as
     • 75% cotton/24% polyester/1% nega-stat
     • 90% cotton/10% polyester
     • 97% памук/3% еластин
     • 98% cotton/2% as
     • 100% мета-арамид
     • 100% памук
     • 100% полиамид
     • 100% полиестер
     • 100% polyurethan
     • Тежина
      • Прикажи ги сите
      • 60 g
      • 90 g
      • 115 g
      • 130 g
      • 135 g
      • 140 g
      • 145 g
      • 150 g
      • 155 g
      • 160 g
      • 165 g
      • 170 g
      • 171 g
      • 175 g
      • 180 g
      • 185 g
      • 195 g
      • 200 g
      • 207 g
      • 210 g
      • 215 g
      • 220 g
      • 230 g
      • 240 g
      • 245 g
      • 250 g
      • 260 g
      • 267 g
      • 270 g
      • 275 g
      • 280 g
      • 300 g
      • 350 g
      • 370 g
      • Ширина
       • Прикажи ги сите
       • 2 cm
       • 2,5 cm
       • 3 cm
       • 4 cm
       • 5 cm
       • 147 cm
       • 150 cm
       • 155 cm
       • 160 cm
       • 200 cm
       • 220 cm
       • 240 cm
       • Ткаење
        • Прикажи ги сите
        • Ribbox
        • 1/1 основна
        • 2/1 дијагонална
        • 2/2 платно
        • 3/1 дијагонална
        • 3/2 дијагонална
        • 4/1 Satin
        • Перење
         • Прикажи ги сите
         • може да се пере на 40C° во машина за перење за домашна употреба
         • може да се пере на 60C° во машина за перење за домашна употреба
         • може да се пере на 75C° во индустриска машина за перење
         • може да се пере на 90C° во индустриска машина за перење
         • Карактеристики
          • Прикажи ги сите
          • антистатичност
          • Електричен лак
          • висока видливост
          • отпорност на ветвење
          • отпорност на пламен
          • отпорност на маснотии
          • рип-стоп
          • отпорност на киселини
          • нечистотија отвратителен
          • боја/камуфлажа
          • водоотпорност
          • Норматив ЕН
           • Прикажи ги сите
           • EN1149-3
           • EN1149-5
           • EN11611
           • EN11612
           • EN13034
           • EN13688
           • EN13688
           • EN14237
           • EN14325
           • EN14419
           • EN15025
           • EN20471
           • EN20811
           • EN24920
           • EN469
           • EN4920
           • EN533
           • EN61340-5-1
           • EN61482-1-2
           • EN61482-2
           • EN6530
           • OEKO-TEX
           АртиклБојаСоставТежинаШиринаТкаењеПерењеКарактеристикиНорматив ЕН
           Производот не е пронајден...Исчисти ги филтрите
           Amman Belfil-S 80конец за шиење
           полиестер 100%
           Catapult 2еластична трака
           полиестер 65%памук 27%еластомер 8%
           2 cm
           може да се пере на 60C° во машина за перење за домашна употреба
           OEKO-TEX
           Catapult 3еластична трака
           полиестер 65%памук 27%еластомер 8%
           3 cm
           може да се пере на 60C° во машина за перење за домашна употреба
           OEKO-TEX
           Catapult 4еластична трака
           полиестер 65%памук 27%еластомер 8%
           4 cm
           може да се пере на 60C° во машина за перење за домашна употреба
           OEKO-TEX
           Flexionеластична трака
           полиестер 65%памук 27%еластомер 8%
           4 cm
           може да се пере на 60C° во машина за перење за домашна употреба
           OEKO-TEX
           Newton 120конец за шиење
           полиестер 100%
           OEKO-TEX
           Newton 50конец за шиење
           полиестер 100%
           OEKO-TEX
           Newton 80конец за шиење
           полиестер 100%
           OEKO-TEX
           мета-арамид 100%
           отпорност на пламен
           EN15025EN469EN533OEKO-TEX
           мета-арамид 100%
           отпорност на пламен
           EN15025EN469EN533OEKO-TEX
           полиестер 65%памук 35%
           2 cm
           може да се пере на 60C° во машина за перење за домашна употреба
           висока видливост
           EN20471OEKO-TEX
           полиестер 65%памук 35%
           2 cm
           може да се пере на 60C° во машина за перење за домашна употреба
           висока видливост
           EN20471OEKO-TEX
           полиестер 65%памук 35%
           cm
           може да се пере на 60C° во машина за перење за домашна употреба
           висока видливост
           EN20471OEKO-TEX
           полиестер 65%памук 35%
           2 cm
           може да се пере на 60C° во машина за перење за домашна употреба
           висока видливост
           EN20471OEKO-TEX
           полиестер 65%памук 35%
           3 cm
           може да се пере на 60C° во машина за перење за домашна употреба
           висока видливост
           EN20471OEKO-TEX
           полиестер 70%памук 30%
           5 cm
           може да се пере на 60C° во машина за перење за домашна употреба
           EN20471OEKO-TEX
           Visio 3Yжолта флуоресцентна трака со сребрена лента од 1,5 см
           полиестер 100%
           3 cm
           може да се пере на 60C° во машина за перење за домашна употреба
           висока видливост
           EN20471
           полиестер 65%памук 35%
           5 cm
           може да се пере на 60C° во машина за перење за домашна употреба
           висока видливост
           EN20471OEKO-TEX
           полиестер 65%памук 35%
           5 cm
           може да се пере на 60C° во машина за перење за домашна употреба
           висока видливост
           OEKO-TEX
           полиестер 100%
           5 cm
           може да се пере на 60C° во машина за перење за домашна употреба
           висока видливост
           EN20471
           Visio 5Yжолта флуоресцентна трака со сребрена лента од 1,5 см
           полиестер 100%
           5 cm
           може да се пере на 60C° во машина за перење за домашна употреба
           висока видливост
           EN20471
           памук 100%
           5 cm
           може да се пере на 60C° во машина за перење за домашна употреба
           висока видливостотпорност на пламен
           EN20471EN469OEKO-TEX
           polyurethan 100%
           5 cm
           може да се пере на 60C° во машина за перење за домашна употреба
           висока видливост
           EN20471OEKO-TEX
           GINOP-1.2.1-16-2017-00792 jelű pályázat

           Со користење на веб-страницата вие се согласувате да прифаќате колачиња. Детали ...

           A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

           Bezárás